Parabobsleja pilots Brants izcīna otro vietu Pasaules kausa posmā

Latvijas parabobsleja pilots Alvils Brants ceturtdien Lillehammeras trasē, Norvēģijā, izcīnīja otro vietu Pasaules kausa izcīņas posmā uz goda pjedestāla tiekot trešajā etapā pēc kārtas.

Brants pēc pirmā brauciena bija līderis, par deviņām sekundes simtdaļām apsteidzot amerikāni Beriju Šrēderu, taču otrajā braucienā krietni ātrāks bija amerikānis, kamēr Brants uzrādīja otru labāko rezultātu, divu braucienu summā konkurentam zaudējot 0,29 sekundes.

0 komentāru

Lasi vairāk

Latvijas 2017.gada atklātais čempionāts ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem – cilvēkiem ar invaliditāti.

Latvijas 2017. gada atklātais čempionāts ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem – cilvēkiem ar invaliditāti notiks 2017. gada 1. februārī Tukuma šautuvē, Melnezera ielā 1, sacensību sākums, starts pulkst.10:00.

Galvenais tiesnesis un tiesnesis: Z.Markainis, M.Jansons, L.Strautmanis.

Sacensību dalībnieki:
Sacensībās var piedalīties individuāli vai komandās, komandas sastāvā - divi dalībnieki.

Piedalās: Invalīdi, invalīdi no sporta klubiem un invalīdu biedrību biedri.

0 komentāru

Lasi vairāk

Jēkabpils “Ziemassvetku kauss 2016” novusā

Nedēļu pirms Ziemassvētkiem 17. decembrī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas sporta zālē notika Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvetku kauss 2016”.  Sacensības organizēja biedrība Invalīdu apmācības un dienas centrs “AUSMA” sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru un Salas novada pašvaldību. Galvenais tiesnesis - Ivars Puida. Turnīra atklāšanā panākumus vēlēja Jēkabpils domes deputāts Andris Rutko un Krievijas novusa sporta federācijas pārstāvis Sergejs Guščins, kuri savā starpā apmainijās ar piemiņas suvenīriem.

0 komentāru

Lasi vairāk

Parabobsleja pilotam Brantam trešā vieta jaunās Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā

Latvijas parabobsleja pilots Alvils Brants svētdien Pārksitijas trasē ASV izcīnīja trešo vietu jaunās Pasaules kausa izcīņas sezonas pirmajā posmā.

Brants bija līderis pēc pirmā brauciena, bet otrajā sasniedza tikai piekto rezultātu un summā palaida priekšā divus braucējus. Uzvaru izcīnīja kanādietis Braiens Makfērsons, kurš pēc pirmā brauciena bija tikai sestais, bet otrajā uzrādīja labāko rezultātu un summā apdzina Brantu par 0,35 sekundēm.

0 komentāru

Lasi vairāk

0 komentāru

Lasi vairāk

Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvetku kauss 2016”

Jēkabpils atklātais turnīrs novusā personām ar īpašām vajadzībām “Ziemassvetku kauss 2016” notiks 2016. gada 17. decembrī Agrobiznesa koledžā, Pasta iela 1, Jēkabpilī (ieeja no Andreja Pormaļa ielas 14). Sacensības organizē biedrība IADC “AUSMA” sadarbībā ar "Jēkabpils sporta centru" un Salas novada pašvaldību, galvenais tiesnesis: Ivars Puida.

0 komentāru

Lasi vairāk

Dadzīte izcīna bronzas medaļu Rio paralimpisko spēļu diska mešanā

Latvijas paralimpiete Diāna Dadzīte sestdien izcīnīja bronzas medaļu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs diska mešanā, tiekot pie savas otrās godalgas šajās sacensībās.

Dadzīte, kura pirms tam kļuva par paralimpisko spēļu čempioni šķēpa mešanā, F55 medicīnas grupā savā labākajā metienā disku raidīja 22,66 metrus tālu, labojot savu personīgo rekordu.

0 komentāru

Lasi vairāk

Snikus ieņem piekto vietu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs brīvā stila sacensībās

Latvijas sportists Rihards Snikus piektdien izcīnīja piekto vietu brīvā stila programmā Riodežaneiro paraolimpisko spēļu jāšanas sporta iejādes sacensībās 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām.
Snikus, startējot duetā ar zirgu King Of The Dance, savāca 72,900%.

Pārliecinošu uzvaru ar 79,700% izcīnīja titulētā Lielbritānijas sportiste Sofija Kristiansena, kurai šī bija otrā zelta godalga divu dienu laikā.