Loka šāvēja Melle apstājas paralimpisko spēļu ceturtdaļfinālā

Latvijas loka šāvēja Ieva Melle ceturtdien sasniedza Riodežaneiro paraolimpisko spēļu ceturtdaļfinālu, tomēr tajā cieta pārliecinošu neveiksmi.

Uzsākot izslēgšanas turnīru, sacensību 1/16 finālā latviete dramatiskā cīņā ar 6-5 uzveica taivānieti Junseņu Lī.

Pirmajā setā pēc četrām izšautām bultām rezultāts bija neizšķirts 23:23, līdz ar to katra sportiste guva pa vienam punktam. Nākamajos četros setos katra no sportistēm guva pa divām uzvarām, rezultātam kļūstot 5-5, un uzvarētāja tika noskaidrota pāršaudē - tajā Melle spēja bultu trāpīt devītniekā, kamēr pretinieces šāviens bija astoņu punktu vērtībā un Latvijas sportiste tika pie dramatiskas uzvaras.

0 komentāru

Lasi vairāk

Loka šāvēja Melle izcīna vēsturisku paralimpisko kvotu Latvijai

Latvijas loka šāvēja Ieva Melle pagājušajā nedēļā pirmo reizi Latvijas sporta vēsturē ieguva ceļazīmi uz Paralimpiskajām spēlēm, informē Latvijas Loka šaušanas federācija.

Pagājušajā nedēļā Vācijas pilsētā Donaušingenā notika pasaules čempionāts paralimpiskajā loka šaušanā. Sacensības bija ļoti nozīmīgas, jo tieši pasaules čempionātā tiek izcīnīta lielākā daļa kvotu Paralimpiskajām spēlēm. Latvijas izlasi pārstāvēja divi sportisti – izlases ilggadējs līderis Gints Jonasts un perspektīvā Ieva Melle.

0 komentāru

Lasi vairāk

Pasaules čempionāts Paralimpiskajā loka šaušanā

Latvijas paralimpiskie loka šāvēji Ieva Melle un Gints Jonasts devušies uz Donaušingenu Vācijā, kur no 21.08. līdz 30.08. aizvadīs Pasaules čempionātu Paralimpiskajā loka šaušanā. Kamēr pirmajās divas turnīra dienās sportistiem ir iespēja trenēties individuāli, pirmie oficiālie treniņi tiks aizvadīti 23.augusta pēcpusdienā. Sacensības, kā arī izslēgšanas posmi norisināsies no 24.08. līdz 28.08., savukārt 29.augustā gaidāmi sacensību fināli.