Parabobslejists Alvils Brants kļūst par Eiropas čempionu

LETA. Latvijas parabobslejists Alvils Brants piektdien Austrijas trasē Īglsā triumfēja Pasaules kausa sestajās sacensībās, paralēli arī kļūstot par Eiropas čempionu.

Brants pēc pirmā brauciena bija otrajā vietā, bet otrajā sasniedza ātrāko rezultātu un summā par 0,46 sekundēm apsteidza britu Koriju Mapu. Pēc pirmā brauciena vadībā bija norvēģu dāma Gūru Konstance Frunsdāla, bet otrajā viņa sasniedza vien ceturto rezultātu un summā palika trešā.

0 komentāru

Lasi vairāk

Annija Krūmiņa izcīna 5. un arī trešo vietu Leikplesidā

Latvijas parabobslejiste Annija Krūmiņa Pasaules kausa izcīņas sacensībās parabobslejā izcīnījusi augsto 5.vietu sarežģītajā Leikplesidas trasē ASV. Piektdienas sacensībās otrs Latvijas pārstāvis Alvils Brants ieņēma 9.vietu. Par uzvarētāju 3.posma sacensībās kļuva Kristofers Stjuarts no Šveices, 2.vietā brits Korijs Maps, 3.vietā Lonijs Bisonē no Kanādas. Sacensībās piedalījās 12 atlēti.

0 komentāru

Lasi vairāk

Annija Krūmiņa un Alvils Brants izcīna dubultuzvaru Pasaules kausa otrajās sacensībās

Latvijas parabobslejiste Annija Krūmiņa piektdien Kalgari triumfēja sezonas otrajās Pasaules kausa sacensībās, kamēr Alvils Brants izcīnīja otro vietu. Parabobslejā dāmas un kungi startē kopā, un, kā vēsta Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF), Krūmiņa kļuvusi par pirmo sievieti, kurai izdevies uzvarēt Pasaules kausa sacensībās.

0 komentāru

Lasi vairāk

Alvils Brants izcīna trešo vietu Pasaules kausa pirmajās sacensībās

Latvijas parabobslejists Alvils Brants ceturtdien Kalgari izcīnīja trešo vietu sezonas pirmajās Pasaules kausa sacensībās.

Par ceturtdien notikušo sacensību uzvarētāju tika kronēts amerikānis Džeisons Sturms, kamēr otrais bija pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējs Lonijs Bisonē no Kanādas, kurš uzvarētājam divu braucienu summā piekāpās par 0,06 sekundēm. Tikmēr Brants uzvarētājam zaudēja 0,73 sekundes.

0 komentāru

Lasi vairāk

Arturs Klots - pasaules čempions parabobslejā!

Latvijas parabobslejists, šī gada Eiropas čempions Arturs Klots kļuvis arī par 2017. gada Pasaules čempionu parabobslejā! Šveicē, Sanktmoricas trasē četru braucienu summā pārliecinoši labākais - Arturs Klots no Latvijas!

Alvils Brants no Latvijas ceturtajā braucienā kļūdījas «zirga pakava» virāžā, kuru izbrauca vispirms par augstu un pēc tam neatrada pareizo izeju no virāžas, zaudēja savu pirmās dienas pozīciju un atkāpās uz 8.vietu.

0 komentāru

Lasi vairāk

Parabobslejists Klots pirmajā vietā pēc PČ pirmajiem diviem braucieniem

Latvijas parabobsleja pilots Artūrs Klots ieņem pirmo vietu pēc sestdien Šveices trasē Sanktmoricā veiktajiem pirmajiem diviem pasaules čempionāta braucieniem.

Jau pirmajā braucienā, finišu sasniedzot pēc vienas minūtes un 14,89 sekundēm, Klots bija pirmajā vietā, bet otrajā piegājienā viņam trasi izdevās veikt vēl par 0,19 sekundēm ātrāk.

Divu braucienu summā Klots par 0,27 sekundēm apsteidz Lielbritānijas sportistu Koriju Mapu, kamēr trešais ir kanādietis Lonijs Bisonē, kurš atpaliek par 0,81 sekundi.

0 komentāru

Lasi vairāk

Parabobslejistiem Klotam un Zutim dubultuzvara EČ un PK priekšpēdējās sacensībās

Latvijas parabobsleja piloti Artūrs Klots un Lauris Zutis piektdien izcīnīja dubultuzvaru Vācijā notikušajā Pasaules kausa (PK) izcīņas piektajā posmā, kas vienlaikus bija arī Eiropas čempionāts (EČ).

Divu braucienu summā Klots par 0,31 sekundi apsteidza Zuti, kurš gan pēc pirmā brauciena bija līderis.

Tikmēr trešajā vietā piektdien ierindojās Lielbritānijas sportists Korijs Maps, kurš no uzvarētāja Klota atpalika par 0,85 sekundēm.